Avislab

сайт для палких паяльників

Віконний інтерфейс HTML + Javascript

Ми всі вже звикли до віконного інтерфейсу у операційних системах. Звикаємо до “віконець” які вискакують на сайтах і дратують нас. Інколи самі на сайтах використовуємо щось типу чатів для on-line консультацій, тощо. Я помітив що такі вікна вкрай туплять і капець як гальмівно завантажуються і працюють. Бо сучасні підходи розробки вимагають… Та в деяких проектах зручніше використовувати саме інтерфейс схожий на віконний. Тому трохи заморочився і зробив щось таке, що назвав WinManager.

Читати далі

Raspberry Pi. Live-stream video

Знадобилося мені пострімити з Raspberry Pi. З динамічного IP, або сірого IP, коли “прокинути” порт через роутер не вийде і доводится робити стрім через зовнішній сервер. Спробував YouTube, спробував свій сервер на Nginx з модулем nginx-rtmp-module який підняв на VPS. Спробував GStreamer. Що з цього вийшло читайте далі.
Читати далі

Push-notifications

Всплывающие сообщения в браузерах или Push-notification один из способов уведомить клиента о том, что что-то произошло. Лично я терпеть не могу все всплывающее, но иногда без него никак. Будем настраивать Push-notification…

Читати далі

Поднимаем MongoDB Replica Set на одном хосте (для тестов) в Docker

MongoDB Replica Set можно поднять на одном компе. Разумеется, это только для тестов, для тренировки и понимания как это работает. Поднимать MongoDB будем в контейнерах Docker.

Читати далі

Відкрив Новий Розділ – “web-dev склерозник“. Розділ трохи випадає з тиматики блогу, але зайвим не буде. Буду там складати деякі робочі нотатки. Якщо кому буде цікаво або корисно – welcome!

Розділ web-dev склерозник

P.S. З днем програміста 🙂

Translate

Архіви

© 2011-2019 Андрій Корягін, Кременчук - Київ, Україна